پنج ویژگی کلیدی افراد موفق

برای اینکه بتوانید افراد فوق العاده را به کسب و کار خود جذب کرده و آن ها را حفظ کنید،باید تعریف شفافی از فرد ((فوق العاده)) داشته باشید.معیار حیاتی موفقیت در هر کسب و کار،توانایی دریافت نتایج است و بنابراین،کارمندان فوق العاده کسانی هستند که کارها را به سرعت و به نحو احسن و البته با مداومت و کیفیت بالا انجام می دهند.
افراد فوق العاده بازیکنان خوبی در تیم هستند
آیا اعضای تیم شما به خوبی با یکدیگر کار می کنند؟آیا برای دستیابی به اهداف تیم ،تمرکز و همکاری لازم را دارند؟شما به افرادی احتیاج دارید که با وجود تفاوت هایشان با یکدیگر با احترام برخورد کنند،زیرا دلیل یا هدف مشترکی دارند.آن ها به یکدیگر کمک می کنند تا کارایی افزایش یابد و هرگاه لازم باشد حمایت و راهنمایی خود را از همکارانشان دریغ نمی کنند.
افراد فوق العاده به این فکر هستند که چه کاری درست است، نه اینکه حق با چه کسی است
وقتی نظرات یکسان نیست، بجای گلایه و بهانه آوردن باید بر سر مسائل موجود برای دست یابی به هدف متمرکز شوید. آیا معمولا محیطی امن برای جلسات کارکنان ایجاد می کنید؟ جلساتی که افراد بتوانند مسائل پیچیده را بدون شخصی کردن آن ها مطرح کنند؟ و یا اینکه افراد شما به دلیل ترس از تلافی، مسائل ناخوشایند را مطرح نمی کنند؟ اگر افراد تیم برای دست یابی به اهداف شرکت واقعا مشتاق باشند و مجاز باشند در مورد چگونگی دست یابی به این اهداف با صراحت سخن بگویند و یا حتی با یکدیگر به بحث بپردازند، بسیار اثربخش تر از تیم هایی هستند که افراد آن ها به یکدیگر حمله می کنند و به موضوعات مهم و چالش آور نمی پردازد.
22
افراد فوق العاده عمیقا نتیجه محورند
بهترین بازیکنان بر همکاری و بر فعالیت هایی تمرکز می کنند که برای شرکت واقعا مهم است. آن ها اولویت را مشخص کرده، از وقت خود به خوبی استفاده می کنند و بر فعالیت های کلیدی تمرکز می کنند.
 افراد فوق العاده هر مسئولیتی را می پذیرند تا به نتایج مورد انتظار برسند
آن ها نیازی به نظارت دقیق ندارند، زیرا در مورد نتایج ، شخصا  خود را پاسخگو می دانند.
 افراد فوق العاده شرکت را مکانی فوق العاده برای کار کردن میدانند
آن ها خود را به شکل خانواده ای می بینند ، آن ها طوری برخورد می کنند که گویی خودشان صاحب شرکت هستند و کار خود را مسئولیتی مهم می دانند. زندگی کاری بخشی از هویت آن ها می شود و خارج از محیط کار نیز با همکاران خود روابط اجتماعی برقرار می کنند.

طراحی سایت در تبریز

تماس با مشاورین موسسه

Mobile number of پشتیبانی موسسه 09903808502
نماد طرح ساماندهی وزارت ارشاد
logo-samandehi